بازدید مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه ایران معین از شعبه چابهار

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران معین، دکتر داریوش محمدی مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران این شرکت طی سفر به منطقه آزاد چابهار، ضمن بازدید از شعبه با کارکنان و شبکه فروش به گفتگو پرداختند.

دراین نشست صمیمانه، دکتر داریوش محمدی مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین ضمن تشریح سیاست های کلان و برنامه های آتی شرکت، احیای بازار با اولویت بازارهای سودده و همچنین ارتقای جایگاه شرکت را از برنامه های راهبردی هیات مدیره بیمه ایران معین عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد این مهم با همکاری و همدلی همه کارکنان و شبکه فروش شرکت محقق شود.
وی در ادامه تقویت شبکه فروش را یکی از اولویت های دیگر شرکت بیمه ایران معین برشمرد و اظهار امیدواری نمود با توسعه محصولات و شناسایی نیاز مشتریان و ایجاد مزیت رقابتی در بازار، شاهد تحولات اساسی در حوزه مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع در این شرکت باشیم.
داریوش ‎محمدی ابراز امیدواری کرد: به فضل خدا و با انسجام و همدلی همه ارکان شرکت، دوره جدیدی از موفقیت های بیمه ایران معین با همکاری شعب و نمایندگان فروش درمناطق آزاد و ویژه اقتصادی آغاز شده است.
مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین همچنین توجه به معیشت و رفاه کارکنان و بازنگری در اختیارات شعب و شبکه فروش به منظور تسهیل و روان سازی فروش توسط نمایندگان را از برنامه های اصلی شرکت عنوان کرد.
محمد باقر طبیعی نژاد «معاون حقوقی و هماهنگی امور استان ها، شعب نمایندگی های بیمه ایران» نیز که هیات مدیره شرکت بیمه ایران معین را در این سفر همراهی می کرد در این دیدار گفت: بیمه ایران معین با تیم جدید مدیریتی خود گام های بزرگی را با همکاری شعب و نمایندگان فروش در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برداشته است و اظهار امیدواری کرد که با حمایت بیش از پیش بیمه ایران، شاهد اتفاقات مبارکی در این شرکت باشیم.
طبیعی نژاد با تاکید بر این نکته که شرکت بیمه ایران معین و بیمه ایران هر دو یک پیکر هستند افزود : دغدغه مدیریت بیمه ایران این است که عملکرد شعب و نمایندگان بیمه ایران معین در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از عملکرد بیمه ایران هم بهتر باشد.
‎در پایان این نشست نمایندگان و کارکنان شرکت درخصوص وضعیت بازار منطقه و چالشهای موجود، بهبود و ارتقاء کیفیت خدمات به بیمه گذاران، نحوه اجرای بهینه طرح مهر ایران معین و سایر موضوعات به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

روابط عمومی بیمه ایران معین