نسخه آزمایشی

پیام مدیرعامل بیمه ایران معین به مناسبت فرارسیدن نوروز ۱۴۰۰

به نام خدا

یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَار
یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَار
یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَال
حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَال

 

شکفتن گل‌ها در پی زمستان سرد و بی روح، نشان از حیات مجدد طبیعت و "نو شدن" دارد و تقارن بهار امسال با اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت قائم (عج) جان‌ها را نیز زنده نموده است، باشد که به برکت این تقارن فرخنده همه ما شامل لطف و رحمت پروردگار مهربان قرار بگیریم.
روزهاي نويد بخش بهار و سال نو را حضور همکاران ارجمند و شبکه فروش پرتلاش بیمه ایران معین تبريك و شادباش عرض مي‌کنم و اميدوارم به لطف خداوند متعال، سال جديد سالي سرشار از تندرستی، شادكامي و توأم با خير و بركت براي همه ما باشد.
امسال در حالی”نوروز” را گرامی می داریم که بدلیل پاندمی کرونا، فقدان برخی از همکاران شرکت بیمه ایران معین یا خانواده این عزیزان موجب تاسف و تاثر همه ما شده است.
بیمه ایران معین در سالی که گذشت به لطف خدا، حمایت سهامداران محترم، همراهی و مساعی اعضای محترم هیات مدیره شرکت، تلاش و همکاری بی وقفه مدیران، همکاران ارجمند و شبکه فروش پرتوان و پرتلاش، گام‌های بلند و مؤثری در اعتلاء و پیشبرد امور شرکت برداشته و به نتایج و دستاوردهای ارزشمندی دست یافت که از مهم ترین آنها می توان به تثبیت راهبری بازار بیمه مناطق آزاد کشور، تثبیت سطح یک توانگری مالی برای هشتمین سال متوالی، تحقق صددرصدی برنامه های مصوب هیات مدیره محترم در میزان فروش، احیای سهم از بازارسود ده، افزایش سرمایه ۱۲۴ درصدی و تثبیت جایگاه شرکت در بین ۱۰ شرکت برتر صنعت بیمه از حیث سرمایه ثبت شده، همراهی با بیمه گذاران در شرایط سخت اقتصادی با اجرای موفقیت آمیز طرح مهر ایران معین، مشارکت در قبولی اتکایی قراردادهای بزرگ صنعت و... اشاره نمود.
با شروع سال جدید، به فضل خدا و با اتکاء به سرمايه های انساني كارآمد، ارزشمند و منسجم و نیز قابليت‌هاي درون سازمانی ، حركت بیمه ایران معین در ایجاد مزیت های رقابتی جدید، تقویت و تحکیم زیرساخت ها، بهبود مستمر عملکرد شرکت، ارتقاء کیفیت سطح ارائه خدمات به بیمه گذاران محترم و برداشتن گام های بلند و مطمئمن به منظور تحقق استراتژی ”تداوم راهبری بازار بیمه در مناطق آزاد و تبدیل شدن به یکی از بیمه گران اتکایی برتر در سرزمین اصلی” شتاب بیشتری خواهد داشت.
در پایان لازم می دانم ازهمراهی و حمایت های بی دریغ سهامداران گرامی به ویژه هیات مدیره محترم بیمه ایران، مسئولان محترم نهاد ناظر و سندیکای بیمه گران ایران و نیز از تلاش‌ها و زحمات يكايك همكاران گرامی و نمایندگان عزیز در پیشبرد اهداف شرکت تشكر و قدرداني ‌نمايم.
اميدوارم در سايه لطف پروردگار و به برکت انسجام، همدلي و تلاش همه جانبه همه ارکان شرکت، شاهد رضایتمندی بیشتر مشتریان و ذی نفعان و اعتلای بیش از پیش ایران معین در خدمتگزاری به بیمه گذاران و مردم شریف ایران اسلامی باشیم .
در سال جدید استمرار صحت، سلامتی و عاقبت بخیری همه عزیزانم در بیمه ایران معین را از خداوند متعال خواهانم.
داریوش محمدی
مدیرعامل