بازدید مدیرعامل بیمه ایران معین و هیات همراه از شعب منطقه آزاد اروند

بازدید مدیرعامل بیمه ایران معین و هیات همراه از شعب منطقه آزاد اروند

 

همزمان با فرارسیدن ایام الله دهه فجر و سفر رییس کل بیمه مرکزی و هیات همراه به استان خوزستان، دکتر داریوش محمدی مدیرعامل و جمعی از مدیران این شرکت طی سفر به منطقه آزاد اروند، ضمن بازدید از شعب با شبکه فروش شرکت در این منطقه به گفتگو پرداختند.

 

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران معین در این نشست صمیمانه که با حضور نمایندگان شبکه فروش شعبه آبادان و خرمشهر برگزار شد مدیرعامل بیمه ایران معین با اشاره به موفقیت های اخیر شرکت تاکید کرد نتایج مثبت شرکت در سال ۹۹، نتیجه انسجام، همدلی، همفکری و تلاش همه ارکان شرکت بوده است.

مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین همچنین توجه به معیشت نمایندگان و ایجاد مزیت رقابتی از طریق طرحهای جدید مانند طرح مهر و نیز خلق محصولات جدید، تسهیل و روان سازی فروش توسط نمایندگان را از برنامه های اصلی شرکت عنوان کرد و ابراز امیدواری نمود که نمایندگان شرکت از بستر طرح مهر بهترین استفاده را در احیای بازار سوداور منطقه داشته باشند.

 

در این نشست نمایندگان شرکت درخصوص وضعیت بازار منطقه و چالشهای موجود، بهبود و ارتقاء کیفیت خدمات به بیمه گذاران،طرح مهر ایران معین و سایر موضوعات به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و خواسته ها و انتظارات خود را مطرح نمودند.

 

برچسب ها: