نسخه آزمایشی

تسهیلات قرض الحسنه ویژه خرید بیمه نامه در منطقه آزاد قشم

تسهیلات قرض الحسنه ویژه خرید بیمه نامه در منطقه آزاد قشم

 

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران معین، علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم در دیدار با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بیمه ایران معین، از بیمه به عنوان مهمترین عامل برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاران نام برد.

علی رضا نصری در این نشست اظهار داشت: حضور بیمه برای جزیره قشم با داشتن ظرفیت های فراوان در صنایع نفت، گاز، انرژی، شیلات، گردشگری، تجارت، شناورسازی و صنایع دیگر بسیار مهم و الزامی است.

وی در ادامه گفت:  سرمایه گذاری امروز ما در صنعت بیمه، برای جبران خسارات ناشی از حوادث و بلا های گوناگون بسیار مثمر ثمر خواهد بود و در چنین شرایطی درک بهتری از اقدام امروز خود خواهیم داشت.

فرماندار قشم طرح بیمه آتش سوزی منازل مسکونی خصوصاً در روستاها و نیز پوشش شناورهای صیادان را که رزق و روزی شان از دل دریای خروشان به دست می آید بسیار مهم ارزیابی کرد و خواستار ارائه بسته های تشویقی از سوی بیمه گران برای شهروندان و خصوصاً اقشار کم درآمد شد.
به گفته وی، بیمه به عنوان یک صنعت مدرن و اثرگذار مورد توجه جهانیان است و نقش و کارکرد آن باید به بهترین شکل ممکن برای مردم کشور و به ویژه در مناطق آزاد صنعتی و تجاری، تبیین و فرهنگ سازی شود.

مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین نیز در این نشست وی با بیان اینکه بیمه ایران معین بزرگترین شرکت بیمه‌ای در مناطق آزاد کشور است،افزود: در زمینه پرداخت خسارت ناشی از حوادث تلاش کرده‌ایم در کمترین زمان ممکن مشکلات بیمه گذاران در حوادث را مرتفع کنیم که نمونه بارز آن پرداخت بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال خسارت در حادثه آتش سوزی مجتمع پردیس کیش است که در کمتر از ۷۲ ساعت ارزیابی و پرداخت شد.


داریوش محمدی اظهار داشت: برای حمایت از صنایع تاثیر گذار در مناطق آزاد کشور از جمله قشم, طرح ارائه تسهیلات قرض الحسنه برای مردم منطقه در نظر گرفته شده و به صورت پرداخت اقساطی, در دستور کار این شرکت است. 

وی افزود: بیمه آتش سوزی منازل مسکونی, بیمه های اتومبیل, زندگی و حوادث را در بستر طرح مهر ایران معین معرفی کرده‌ایم و افتخار ما خدمت کردن به جامعه زحمتکش منطقه آزاد قشم است.

این مقام مسئول همچنین از آمادگی شرکت بیمه ایران معین در بهبود خدمات به بیمه گذاران و ارائه تسهیلات ویژه در مناطق آزاد از جمله قشم خبر داد و گفت: طرح مهر ایران معین با همکاری بیمه ایران معین و بانک قرض الحسنه مهر ایران در مناطق آزاد عملیاتی شده و مردم این مناطق می توانند از تسهیلات قرض الحسنه خرید بیمه نامه تا سقف یک صد میلیون ریال با بازپرداخت ۱۲ ماهه بدون سود و کارمزد, بدون نیاز به ضامن و پیش پرداخت و نیز بدون مراجعه به بانک استفاده نماید.

به گفته محمدی, این تفاهم نامه با همکاری نظام بانکی عملیاتی می‌شود تا مردم مناطق آزاد در شرایط اقتصادی متاثر از کرونا بتوانند خدمات بیمه‌ای را با صرفه اقتصادی و آسان تر خریداری نمایند.

روابط عمومی بیمه ایران معین