انســان از آغــاز پیدایــش جوامع انســانی، در جستــجوی غــریــزی به دنبال تأمین‌های جسمی، اقتصادی، اجتماعی‌و سیاسی بوده است. باتوجه به همین نیاز بوده که شرکتهای بیمه با ارائه طرح‌های متفاوت و ابتکاری متناسب با نیازهای جوامع انسانی درپی تأمین و تسهیل این غریزه ثبات مالی و اقتصادی برآمدند.

بیمه های اشخاص با ارائه طرح های متفاوت و مبتکرانه متناسب با نیازهای جوامع انسانی سعی می کنند در زمان بروز حوادث ناگوار، شیرازه اقتصاد خانواده از هم نپاشد و افراد وابسته به شخص متوفی یا حادثه دیده از مزایای این تامین اقتصادی بهره مند شوند.

انواع بیمه های اشخاص

در این بیمه‌نامه، بیمه‌گر متعهد می‌شود که کلیه‌ هزینه‌های‌ درمانی‌ و بیمارستانی‌ هریک‌ از بیمه‌شدگان‌ که ‌براساس‌ شرایط قرارداد و با رعایت‌ فرانشیز توافق‌ شده‌ قابل‌ پرداخت‌ باشد را جبران کند. به‌ طورکلی‌ تعهدات‌ بیمه‌گر شامل‌ هزینه‌های‌ ویزیت‌ پزشک‌، جراحی‌، پانسمان‌، انواع‌ آزمایش‌های‌ پزشکی‌، مخارج ‌بیهوشی‌، هزینه‌های‌ اتاق‌ عمل‌ و جابجایی‌ به‌ بیمارستان‌، هزینه‌های‌ دارو، دندانپزشکی‌، دندان‌ مصنوعی‌، زایمان‌ و هرچیز دیگری‌ است‌ که‌ بیمه‌گر براساس‌ شرایط قرارداد خود را ملزم‌ به‌ پرداخت‌ آن‌ کرده‌است‌.

بیمه‌های عمر و زندگی

بیمه عمر از دیدگاه حقوقی، قراردادی است که به موجب آن بیمه‌گر در مقابل دریافت حق‌ بیمه از بیمه‌گزار متعهد می‌شود که در صورت فوت و یا حیات بیمه‌شده در زمان معینی مبلغی به عنوان سرمایه و یا مستمری به استفاده‌کننده تعیین شده از طرف او و یا وراث قانونی بپردازد. خطر فوت در بیمه‌های عمر، به هر علت و شامل انواع بیماری‌ها و حوادث است.

هدف اساسی بیمه‌های عمر ایجاد وجمع آوری ذخایر مالی، سرمایه‌گذاری، کسب سود حاصله از سرمایه‌گذاری و نهایتاً ایفای تعهدات شرکت بیمه‌گر در قبال استفاده‌کنندگان است.

بیمه‌های عمر مشتمل بر چند زیر رشته است که عبارتند از:

۱) بیمه زندگی مان

این بیمه‌نامه بعنوان یک محصول جدید توسط بیمه ایران معین به بازاربکر بیمه‌های زندگی عرضه شد که مزایای بسیار زیادی را برای بیمه‌گزاران مهیا می‌کند.

برای اطلاع از جزییات بیمه زندگی مان به بروشور این محصول مراجعه کنید.

۲) بیمه عمر مانده بدهکار ۳) بیمه عمر زمانی ۴)سایر محصولات بیمه زندگی

موضوع این بیمه سانحه وحادثه‌ای است که می‌تواند منجر به فوت، نقص عضو و از کار افتادگی دائم کلی و یا جزئی، از کارافتادگی موقت، جراحت و صدمات بدنی و هزینه های پزشکی شود.

موضوع بیمه حوادث پرداخت غرامت معین در صورت فوت موردبیمه یا نقص عضو و از کارافتادگی و جبران هزینه‌های درمانی ناشی از وقوع حوادث مشمول بیمه است. خطر فوت و نقص عضو پوشش‌های اصلی و خطرات از کارافتادگی موقت و بستری در بیمارستان و هزینه‌های پزشکی ناشی از صدمات و جراحات خطرات تکمیلی در بیمه‌های حوادث هستند.
بیمه‌های حوادث مشتمل بر چند زیر رشته‌ است که عبارتند از:

بیمه حوادث انفرادی

در این بیمه‌نامه شخص می‌تواند خود و یا فرد دیگری را در قبال حوادث ۲۴ ساعته شغلی و غیرشغلی و یا خطرات شخصی برای مدت یک سال بیمه کند. حق ‌بیمه در این بیمه‌نامه بر اساس شغل افراد تعیین می‌شود.

بیمه حوادث خانواده

در این بیمه‌نامه سرپرست خانواده با پرداخت حق‌بیمه، کلیه افراد خانواده را در مقابل حوادث در تمام ساعات شبانه‌روز در داخل و خارج از کشور بیمه می‌نماید.

بیمه حوادث گروهی

بیمه حوادث گروهی برای تعداد بیش از ده نفر صادر می‌شود و شرایط آن با توجه به نیاز بیمه‌گزار تنظیم می‌شود. در این بیمه، بیمه‌گزار می‌تواند افرادی را در قبال حوادث ۲۴ ساعته شغلی و غیر شغلی برای مدت یک سال بیمه کند. حق بیمه در این قرارداد بر اساس شغل افراد و طبقه شغلی که ۷۵% افراد را شامل می‌شود تعیین می‌شود .

بیمه سازمان‌ها

در این بیمه هر سازمان می‌تواند کارکنان خود را در قبال حوادث ۲۴ ساعته شغلی و غیر شغلی و یا خطرات شخصی برای مدت یک سال بیمه نماید. حق‌بیمه در این بیمه‌نامه بر اساس طبقه شغلی اکثریت افراد (۷۵% افراد) تعیین می‌گردد .

بیمه حوادث نوروزی ۶) بیمه دانشجویان ۷) بیمه مهد کودک‌ها

بیمه irha (بیمه درمان مسافران خارجی ورودی به داخل کشور)
بر اساس این بیمه تمامی اتباع خارجی و ساکنین خارج ازکشور که قصد مسافرت به ایران را دارند با خرید این بیمه، تحت پوشش قرار گرفته ، از مزایای آن استفاده خواهند کرد.

چرا بیمه ایران معین؟

  • دارای بالاترین توانگری مالی (سطح ۱ و ۳۴۴ درصد) در میان شرکت های بیمه طی ۵ سال متوالی
  • جز ۶ شرکت اول صنعت بیمه با بالاترین میزان سرمایه
  • جز ۴ شرکت بیمه دارای مجوز قبولی اتکایی از بیمه مرکزی ج.ا.ا
  • معافیت از مالیات بر ارزش افزوده
  • پرداخت بالاترین خسارت ها در مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی کشور
  • کارشناسی و پرداخت خسارت در بیش از ۲۲۰ شعبه بیمه ایران و بیمه ایران معین
personal
به مشاوره نیاز دارید؟

برای دریافت مشاوره‌های خرید و یا فرآیند دریافت خسارت فرم زیر را تکمیل نمایید.

بزرگ ترین شرکت بیمه در مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی