معارفه مدیرعامل جدید بیمه ایران معین

🔹 آئین معارفه داریوش محمدی مدیرعامل جدید بیمه ایران معین، عصر روز شنبه ۳۰ فروردین با حضور دکتر رضایی مدیرعامل و آقایان اعلایی عضو هیات مدیره و محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه ایران و اعضای هیات مدیره شرکت بیمه ایران معین در ساختمان مرکزی این شرکت در تهران برگزار شد.
🚩به گزارش روابط عمومی بیمه ایران معین، در این مراسم دکتر رضایی مدیرعامل بیمه ایران ضمن قدردانی از زحمات مدیران و کارکنان بیمه ایران معین، اظهار امیدواری کرد آقای محمدی در سمت جدید خود بتواند مسیر رو به پیشرفتی در این شرکت داشته باشد.
🔸 داریوش محمدی مدیرعامل جدید بیمه ایران معین نیز با تشکر از حسن‌اعتماد مجموعه بیمه ایران گفت: امیدوارم بتوانم با استفاده از ظرفیت‌های موجود در شرکت بیمه ایران معین، عملکرد قابل‌قبول و کارنامه درخشانی در این شرکت داشته باشم.
📌 داریوش محمدی که دانش آموخته مقطع دکترای مدیریت است، کار خود را در صنعت بیمه از خردادماه ۱۳۷۶ آغاز و در ۲۰ سال حضور خود در بیمه ایران مدارج کارشناسی تا مدیریت را در حوزه های مالی، برنامه و بودجه، امور شعب، حسابرسی و دانشگاه علمی کاربردی طی نموده است.
وی همچنین سابقه مدیر عاملی بیمه میهن، معاونت مالی بیمه های رازی و دی و مشاور مدیرعامل بیمه ما را در کارنامه کاری خود دارد.دیدگاهتان را بنویسید

[wbcr_php_snippet id="3108"]