حضور همکاران دفتر ارتباطی تهران در واحدهای اجرایی

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران معین جمعی از همکاران شرکت در روزهای اخیر با حضور در شعب شرکت به بررسی اقدامات انجام شده پرداختند.

آقای حمزوی، از واحد بیمه‌های اموال در شعبه ماهشهر جهت بازدید و جلسه با بیمه‌گزاران بزرگ منطقه، آقای پایندانی از امور شعب در شعبه چابهار جهت همفکری و هماهنگی با همکاران و آمادگی زیر ساخت‌های شعبه، آقای یحیوی از واحد امور برنامه، بودجه در شعبه کیش جهت بررسی و شناسایی بازار بالقوه و امکان ارتقای پرتفوی متوازن،آقای علیپور از قسمت بیمه‌های اشخاص در شعبه منطقه ویژه اقتصادی شهید رجایی جهت بررسی وضعیت قراردادهای درمان و انجام آموزش های لازم، آقای اسدی مشیزی از امور حسابرسی و رسیدگی به شکایات در شعب عسلویه و سیرجان جهت نظارت‌های دوره ای و ابلاغ سیاست‌های جدید نظارتی و راهبردی حضور پیدا کردند.

همچنین آقای کاوه مدیرعامل محترم شرکت به همراه آقای حقیقی مدیر امور مالی با حضور در منطقه آزاد اروند ، از شعب آبادان، خرمشهر و ماهشهر بازدید کردند . آقای کاوه در این دیدار پیرامون اهمیت سرمایه انسانی و نقش واحدهای اجرایی در پیشبرد اهداف شرکت و اهمیت مشتری مداری و جلب رضایت ارباب رجوع توضیحاتی را ارائه دادند و بر لزوم هماهنگی بیشتر واحدهای اجرایی با مدیران و همکاران ستادی تاکید کردند.دیدگاهتان را بنویسید

[wbcr_php_snippet id="3108"]