دکتر داریوش محمدی مدیر عامل بیمه ایران معین شد

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران معین، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران صلاحیت حرفه‌ای دکتر داریوش محمدی را به عنوان مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین تأیید کرد.
در متن نامه بیمه مرکزی که با امضای دکتر سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی به شرکت بیمه ایران معین ابلاغ شده، آمده است؛ انتظار می‌رود با مساعی مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و کارکنان آن شرکت شاهد تحقق اهداف ذیل باشیم:
۱- برنامه‌ریزی برای افزایش سرمایه شرکت؛
۲- ارائه برنامه زمانبندی در جهت رشد و تعالی شرکت در بخش بیمه‌های زندگی و درمان و قبولی اتکایی؛
۳- ساماندهی فرآیندهای سرمایه‌گذاری منابع شرکت در جهت کسب بازدهی مناسب؛
۴- تقویت انسجام مدیریتی و سازمانی و ایجاد وحدت و همدلی در شرکت جهت پیشبرد امور.

پیش از این اعضای هیأت مدیره بیمه ایران معین به اتفاق آراء، داریوش محمدی عضو هیأت مدیره این شرکت را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت انتخاب و برای احراز صلاحیت حرفه‌ای به بیمه مرکزی معرفی کرده بودند.

اهم سوابق حرفه‌ای مدیرعامل جدید بیمه ایران معین

داریوش محمدی که دانش آموخته مقطع دکترای مدیریت است، کار خود را در صنعت بیمه از خردادماه ۱۳۷۶ آغاز و در ۲۰ سال حضور خود در بیمه ایران مدارج کارشناسی تا مدیریت را در حوزه های مالی، برنامه و بودجه، امور شعب، حسابرسی و دانشگاه علمی کاربردی طی نموده است.
علاوه بر تجربه در بیمه ایران، محمدی در کارنامه خود عضویت در هیأت مدیره و مدیرعاملی بیمه میهن، معاونت مالی و اداری بیمه رازی، معاونت مالی و سرمایه گذاری بیمه دی، مشاور مدیرعامل بیمه ما، عضویت در کمیسیون مالی سندیکای بیمه گران ایران، عضویت در هیات رییسه سندیکای بیمه گران ایران، عضویت در کمیته‌های حسابرسی شرکت‌های بزرگ بورسی نیروکلر، سرمایه‌گذاری صنعت و معدن، سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی و عضویت در هیات مدیره بیمه ایران معین را نیز دارد.
ضمن تبریک این انتصاب، از خداوند متعال برای ایشان توفیق و موفقیت روزافزون خواهانیم. امید است حضور ایشان منشأ اثر خیر و سرآغاز فصل تازه‌ای در شرکت بیمه ایران معین باشد.
روابط عمومیدیدگاهتان را بنویسید

[wbcr_php_snippet id="3108"]