‎بازدید مدیرعامل و‌ اعضای هیات مدیره بیمه ایران معین از شعبه ماکو

▫️بازدید مدیرعامل و‌ اعضای هیات مدیره بیمه ایران معین از شعبه ماکو

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران معین، دکتر داریوش محمدی مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران این شرکت در سفر به منطقه آزاد ماکو، ضمن بازدید از شعبه، با کارکنان ‌و شبکه فروش به دیدار و گفتگو پرداختند .

در این نشست صمیمانه، مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین ضمن تشریح سیاست های کلان و برنامه های آتی شرکت، به تشریح نقاط قوت و ضعف شبکه فروش در منطقه آزاد ماکو پرداخت و از نقش موثر و سازنده نمایندگان در احیای بازار و ارتقای جایگاه شرکت تقدیر و تشکر کرد.
‎محمدی ابراز امیدواری کرد با انسجام و همدلی کلیه همکاران و نمایندگان شرکت، دوره جدیدی از موفقیت های بیمه ایران معین آغاز گردد.
مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین همچنین توجه به معیشت و رفاه کارکنان و بازنگری در اختیارات شعب و شبکه فروش به منظور تسهیل و روان سازی فروش توسط نمایندگان را از راهبردهای اصلی شرکت عنوان کرد.
‎محمد باقر طبیعی نژاد «معاون حقوقی و هماهنگی امور استان ها، شعب و نمایندگی های بیمه ایران» نیز که هیات مدیره شرکت بیمه ایران معین را در این سفر همراهی می کرد در این دیدار گفت: بیمه ایران معین با تیم جدید مدیریتی خود گام های بزرگی را با همکاری شعب و نمایندگان فروش در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برداشته است و اظهار امیدواری کرد که با حمایت بیش از پیش بیمه ایران، همکاری های فیمابین دو شرکت گسترش یابد.
‎در این نشست نمایندگان و کارکنان شرکت درخصوص وضعیت بازار منطقه و چالشهای موجود، بهبود و ارتقاء کیفیت خدمات به بیمه گذاران و سایر موضوعات به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

روابط عمومیدیدگاهتان را بنویسید

[wbcr_php_snippet id="3108"]