دیدار هیات مدیره و‌ مدیر عامل شرکت بیمه ایران معین با مدیرعامل هواپیمایی کیش ایر

دیدار هیات مدیره و‌ مدیر عامل شرکت بیمه ایران معین با خانم دکتر شرفبافی مدیرعامل هواپیمایی کیش ایر

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه ایران معین، دکتر محمدی در ابتدای این نشست به بیان بخشی از فعالیتها و خدمات این شرکت پرداخت و گفت :

بیمه ایران معین در طول سالیان متمادی ، خدمات مطلوب و شایسته ای را به بیمه گذاران خود در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور ارائه کرده است که این امر موجب در اختیار گرفتن بیش از ۶۰ درصد بازار بیمه ای این مناطق شده است .

وی افزود : در حال حاضر این شرکت به عنوان بزرگترین شرکت بیمه ای در مناطق آزاد، ارتقا کیفیت خدمات به بیمه گذاران محترم، طراحی کسب و کارهای مشارکتی با بیمه گذاران و خلق محصولات جدید بیمه ای را در دستور کار خود قرار داده است .

دکتر محمدی افزایش سرمایه شرکت بیمه ایران معین را از مهمترین برنامه های این شرکت در سال جاری برشمرد و گفت:

افزایش سرمایه قطعا موجب گسترش فعالیتهای شرکت، بهبود خدمات، احصاء فرصت های جدید و نهایتا منجر به توسعه بازار خواهد شد .

در این نشست صمیمی که در محل دفتر مرکزی کیش ایر برگزار شد ، فرصت همکاری های جدید فی مابین مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و طرفین اظهار امیدواری کردند این همکاری بیش از گذشته افزایش یابد .

در ادامه این نشست خانم دکتر شرفبافی مدیر عامل هواپیمایی کیش بیان داشت :

این شرکت از ابتدای تاسیس خود در سال ۷۶ تاکنون مشتری دائمی بیمه ایران بوده و با تاکید سازمان منطقه آزاد کیش بر لزوم استفاده از ظرفیت شرکتهای بیمه ای توانمند و فعال ثبت شده در منطقه، در نظر داریم  با مساعدت بیمه ایران همکاری خود را با بیمه ایران معین که از توانمندی بالقوه ای در مناطق آزاد برخوردار است گسترش دهیم .

مدیر عامل کیش ایر همچنین از خدمات خوب و با کیفیت شرکت بیمه ایران معین در جزیره کیش تقدیر و تشکر کرد .

روابط عمومیدیدگاهتان را بنویسید

[wbcr_php_snippet id="3108"]