بیست و پنجمین همایش ملی بیمه و توسعه «صنعت بیمه، نوآوری و فناوری اطلاعات» برگزار شد

بیست و پنجمین همایش سالیانه بیمه و توسعه با شعار «صنعت بیمه، نوآوری و فناوری اطلاعات» و همزمان با روز ۱۳ آذر روز بیمه در سالن همایش های برج میلاد تهران و با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور سخنران اصلی این همایش بود و علاوه بر وی فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز در این همایش سخنرانی داشت.
امیر صفری رئیس پژوهشکده بیمه و دبیر بیست و پنجمین همایش سالیانه بیمه و توسعه در مراسم افتتاحیه این همایش در سخنانی گفت: بحث اصلی ما این است که فناوری چگونه می تواند به تولید محصول جدید به ما کمک کند و اینکه نرم افزارهای ارائه خدمات بیمه (اینشورتک ها) چگونه می توانند به صنعت بیمه کنند.
وی افزود: یکی از چالش های اصلی صنعت بیمه در ایران و جهان بحث اینشورتک ها هستند و بنا به دستور بیمه مرکزی کارگروهی را در پژوهشکده بیمه تشکیل داده ایم تا بتوانیم حضور اینشورتک ها را در صنعت بیمه کشور قانونمند کند.
در این همایش از سامانه فناوری های اطلاعات بیمه ای رونمایی شد. غلامرضا سلیمانی امیری رییس کل بیمه مرکزی و نصرالله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از دیگر سخنرانان این همایش یک روزه بودند.

دکتر اسلامی پناه به همراه جمعی از مدیران شرکت بیمه ایران معین نیز از مهمانان همایش ملی بیمه و توسعه بودند .دیدگاهتان را بنویسید

[wbcr_php_snippet id="3108"]